58 183 690
64 039 29
info@lastrada.ee

Toompuiestee 17a, III korrus
10137 Tallinn
ER 1117

2019. a:

Rimini 12 päeva

9.20. juuni

al 329 €

Rimini 2 12 päeva

16.27. juuli

al 409 €

Itaalia miniatuuris

Miniatura_01.jpg (150297 bytes)

Miniatura_04.jpg (68404 bytes)

Miniatura_05.jpg (81456 bytes)

Miniatura_06.jpg (67694 bytes)

Miniatura_07.jpg (99631 bytes)

Miniatura_02.jpg (168214 bytes)

 

 

 

 

  

Üsna võimatu on tutvuda ühe lühikese reisi jooksul kõigi Itaalia arhitektuursete ja looduslike vaatamisväärsustega. Sellest hoolimata ei tasuks pead norgu lasta, kuna kohalikus Itaalia miniatuuris lõbustuspargis avaneb teil suurepärane võimalus saada aimu, mille poolest on just see või teine regioon Itaalias tuntud, ning seda vaid paari tunni jooksul.

Huvipargi saapakujulisel alal on esindatud miniatuursel moel peaaegu kõik tähtsamad Itaalia arhitektuursed meistriteosed ning looduse enda poolt loodud šedöövrid.

Jalutades pargi territooriumil võite imetleda miniatuurset Rooma Colosseumit ja Trevi purskkaevu, Pisa torni ja Milano Toomkirikut, Firenze Santa Croce väljakul kõrguvat basiilikat, Napoli kuninglikku paleed, Alpide kaunitari Mont Blanc’i mäge või siis Etna vulkaani. 

Kõik mudelid on tehtud skaalas 1:25-1:50 ning neid imelisi meistriteoseid ümbritsevad omakorda raudteed ja maanteed, millel sõidavad vastvalt tillukesed vedurid, tõmmates enda järel pikki vagunisabasid, või väikesed mänguautod. Minilennujaamas maanduvad lennukid ja Vahemere rahulikes vetes liuglevad väikesed paadid. 

Pargi eraldatud osas asub miniatuurne Veneetsia, mille Suurel Kanalil on võimalik sõita gondliga ning nautida kallastelt avanevat vaadet. Siin kõrguvad uhked paleed, millest kostub muusikat, elanike naeru ning lõbusat jutuvadinat.

Samuti tasuks teha jalutuskäik San Marco väljakul, et uurida lähemalt oskuslikult meisterdatud katedraali ja kellatorni pisemaidki detaile, mis on originaalidest kõigest viis korda väiksemad. 

Italia miniatuuris leidub meelelahutust igale maitsele. Lapsed võivad läbida interaktiivse autokooli ning saada oma esimesed autojuhiload, võtta osa tõelisest veelahingust, mida võimaldab  “Cannonaqua” atraktsioon, avastada ja õppida füüsika ja mehaanika saladusi “Luna Park della Scienza” laboratooriumis, kohtuda Pinocchio loo muinasjututegelastega või siis mängida PlayStationil. 

“Pappamondos” saavad nii lapsed kui ka täiskasvanud teha tutvust papagoidega, mis on toodud siia Ameerikast, Aasiast, Aafrikast, Austraaliast. Seiklusjanulisi fänne ootab aga närvikõdi pakkuv sõit kanuul mööda mägist jõge, mis kujutab ennast ameerika mäe tüüpi atraktsiooni. Kui viimane ei peaks pakkuma erilist pinget, siis saab alati hüpata “Sling Shoti” kapslisse, mis lennutab teid kuni 55 meetri kõrgusele! Kuue meetri kõrgusel lookleb pargi kohal õhuraudtee, mille rööbastel sõidab regulaarselt  “Arcobaleno” rong, mille aknast vaadatuna võiks Itaalia miniatuuris park mahtuda teie peopesale. 

Kui aga meelelahutuslik pool peaks teid ära väsitama, siis võite korraldada pikniku otse pargis! Selleks on siin eraldatud omaette ala, kus saate nautida kosutavat einet või siis lihtsalt roheluses puhata. Need, kes eelistavad aga süüa sees, võivad külastada pargi territooriumil asuvaid restorane ja snäkibaare – oma lemmiku leiab igaüks! 

Itaalia miniatuuris garanteerib hea tuju kõigile, kuna nähtu suudab teid üheaegselt nii hämmastada kui ka üllatada. Tutvudes pargis Itaalia suursuguse kultuuripärandiga, tekib teil kindlasti tahtmine planeerida oma järgmine reis juba sel moel, et näete kõike seda ilu juba oma silmaga.

Lisainformatsioon teemapargi kodulehel www.italiainminiatura.com   
 

Täiskasvanud ja lapsed:

22 €

(hind sisaldab ka transfeeri hotellist lõbustusparki ja tagasi 6 €)